31
142003

Jonas Åkerlund

(Ruotsi, Syntymävuosi 1965)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Jonas Åkerlund
(Ruotsi, Syntymävuosi 1965)

Min bästa bög

Signerad Jonas Å och daterad 06. Numrerad 3/3. Färgfotografi 59 x 33 cm

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.