Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
35
141777

Martin Sjöberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1957)
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Martin Sjöberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1957)

Untitled Theory

Monogramsignerad MS och daterad - 95 a tergo. Svart tusch på plexiglas 24,5 x 19,5.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.

Näyttelyt

Galleri Scharper-Sundberg 1995