40
142059

Olle Borg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
7 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Olle Borg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)

Who is hiding in the garden (red)

Signerad a tergo. Utförd 2009. Två samramade akvareller, vardera 37,3 x 37,5 cm. Totalt 55 x 97,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.