22
233963

Utan Titel

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Utan Titel

Signerad och daterad 2010. Akryl på duk.