Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
52
382553

Johan Widén

(Ruotsi, Syntymävuosi 1955)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 940 - 2 910 EUR
2 220 - 3 330 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Johan Widén
(Ruotsi, Syntymävuosi 1955)

"28 September"

Signed Johan Widén and dated 1998 on verso. Diptych. Mixed media on copper mounted on panel 99 x 91 and 30 x 24 cm.

Slitage och smärre skador.

Täydennyslista

Droite de Suite

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Gunnar Olsson, Stockholm, Sweden,
Acquired from the above.

Näyttelyt

Galleri Gunnar Olsson, Stockholm, Sweden, 1998.