12
595081
Lova Hamilton
(Ruotsi, Syntymävuosi 1968)
Lova hamilton, "till din fördel", 2002.

"Till din fördel", 2002

Signerad Lova Hamilton och daterad 2002 a tergo. Cibachrome, bildyta 44 x 58,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

6 000 - 8 000 SEK

Vasarahinta:
5 000 SEK
Lisätietoja

Säljes till fördel för Barndiabetesfonden

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74