12
595081

Lova Hamilton

(Ruotsi, Syntymävuosi 1968)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Lova Hamilton
(Ruotsi, Syntymävuosi 1968)

"Till din fördel", 2002

Signerad Lova Hamilton och daterad 2002 a tergo. Cibachrome, bildyta 44 x 58,5 cm.

Muut tiedot

Säljes till fördel för Barndiabetesfonden