Signerad Lova Hamilton och daterad 2002 a tergo. Cibachrome, bildyta 44 x 58,5 cm.
Muut tiedot
Säljes till fördel för Barndiabetesfonden
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui