19
570777
Jesper Waldersten
(Ruotsi, Syntymävuosi 1969)

"Profilian"

Signerad Waldersten. Olja på papper, bildstorlek 88 x 63 cm, ramstorlek 106 x 79 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

25 000 - 30 000 SEK

Vasarahinta:
24 000 SEK
Näyttelyt

Från utställningen Waldersten 365

Lisätietoja

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden.