19
570777

Jesper Waldersten

(Ruotsi, Syntymävuosi 1969)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 340 - 2 810 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet

Jesper Waldersten
(Ruotsi, Syntymävuosi 1969)

"Profilian"

Signerad Waldersten. Olja på papper, bildstorlek 88 x 63 cm, ramstorlek 106 x 79 cm.

Näyttelyt

Från utställningen Waldersten 365

Muut tiedot

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden.