Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
19
570777

Jesper Waldersten

(Ruotsi, Syntymävuosi 1969)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 440 - 2 920 EUR
2 830 - 3 400 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Jesper Waldersten
(Ruotsi, Syntymävuosi 1969)

"Profilian"

Signerad Waldersten. Olja på papper, bildstorlek 88 x 63 cm, ramstorlek 106 x 79 cm.

Näyttelyt

Från utställningen Waldersten 365

Muut tiedot

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden.