Signerad N Edenmont och numrerad 11/50 och daterad 2013-14. Pigmentprint, bildstorlek 71 x 70 cm, ramstorlek 91 x 91, 5 cm.
Muut tiedot
Säljes till förmån för Barndiabetesfonden
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui