22
591371
Nathalia Edenmont
(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)

"Emotions"

Signerad N Edenmont och numrerad 11/50 och daterad 2013-14. Pigmentprint, bildstorlek 71 x 70 cm, ramstorlek 91 x 91, 5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

12 000 - 15 000 SEK

Vasarahinta:
40 000 SEK
Lisätietoja

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74