VAS, Orrefors limited edition, design Karl Lagerfeld 2011
Glas. Signerad och numrerad 238/500. Höjd 27 cm, diameter 13,5 cm.
Muut tiedot
Säljes till förmån för Barndiabetesfonden
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui