42
570774
Lukas Göthman
(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)
Lukas göthman, "tonights riot is funny".

"Tonights riot is funny"

Signerad Göthman och daterad 2013 a tergo. Duk 60 x 90 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

50 000 - 60 000 SEK

Vasarahinta:
Ei myyty
Näyttelyt

Visades på soloutställning i Skåne förra året