Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Huutokauppa:
Classical Antiques F757
Huutokauppa:
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
42
570774

Lukas Göthman

(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
4 870 - 5 850 EUR
5 660 - 6 800 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lukas Göthman
(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)

"Tonights riot is funny"

Signerad Göthman och daterad 2013 a tergo. Duk 60 x 90 cm.

Näyttelyt

Visades på soloutställning i Skåne förra året