Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
591373

Nathalia Edenmont

(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
38 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Nathalia Edenmont
(Ruotsi, Syntymävuosi 1970)

"Essence"

Signerad N Edenmont och numrerad 1/50 och daterad 2010-14. Pigmentprint, bildstorlek 58 x69 cm, ramstorlek 78 x 90 cm.

Muut tiedot

Upplagan släpps under våren 2015 men detta första exemplaret säljs redan nu, exklusivt för Barndiabetesfonden.

Säljes till förmån för Barndiabetsfonden