Signerad Helm. Osslund och daterad -96. Oil on greaseproof paper glued down on panel 25.5 x 33.5 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Rolf Schmitz Collection.
Muut tiedot
.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui