10
1106772

Matknivar, 12 st, silver, icke identifierad mästarstämpel ACL. 1800-talets förra hälft.

Lähtöhinta
4 500 - 5 000 SEK
430 - 478 EUR
488 - 542 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fasetterat skaft, med graverade och stämplade initialer.

Slitage.