10
1106772

Matknivar, 12 st, silver, icke identifierad mästarstämpel ACL. 1800-talets förra hälft.

Lähtöhinta
4 500 - 5 000 SEK
397 - 441 EUR
414 - 460 USD
Vasarahinta
6 000 SEK

Fasetterat skaft, med graverade och stämplade initialer.

Slitage.