34
1182889

Okänd konstnär 1800-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
8 000 - 12 000 SEK
764 - 1 150 EUR
868 - 1 300 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Caroline Lindahl
Tukholma
Caroline Lindahl
Specialist 19th and 20th century paintings
+46 (0)721 428 962
Okänd konstnär 1800-tal
(Ruotsi)

Interior with clergyman painting.

Signed lower left. Wood panel 53 x 43 cm.

Alkuperä - Provenienssi

The Jan Eric Löwenadler Collection.