1041
71993

BORDSPLATEAU.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
4 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORDSPLATEAU.

Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld brons. Rund form på tassfötter. Reliefdekor av blommor. Diam 27 cm.

Spegelglas med folieringsskador.