Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld brons. Rund form på tassfötter. Reliefdekor av blommor. Diam 27 cm.
Spegelglas med folieringsskador.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui