Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1046
71995

APPLIQUER,

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
7 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
APPLIQUER,

för ett ljus, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld brons. Dekor av lejonmaskaroner. Höjd 15 cm.

Lagningar, borrade för el.