för ett ljus, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire. Förgylld brons. Dekor av lejonmaskaroner. Höjd 15 cm.
Lagningar, borrade för el.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui