1072
72053

Italiensk skola 17/1800-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Italiensk skola 17/1800-tal
(Ruotsi)

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, italiensk skola, 1700/1800-tal.

Maria Magdalena. 69 x 59.

Smärre slitage. Krackeleringar. Lagningar. Uppfodrad på duk.