1074
72057

Fransk skola 17/1800-tal

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija Taide, Johtava Asiantuntija Grafiikka
+46 (0)739 40 08 27
Fransk skola 17/1800-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk uppklistrad på pannå, fransk skola, 1700/1800-tal.

Gossporträtt. Oval. 53,5 x 40.

Skador och lagningar. Färgbortfall, retuscher.