1078
72065

Ragnar Sandberg

(Ruotsi, 1902-1972)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ragnar Sandberg
(Ruotsi, 1902-1972)

"Hönor"

Signerad R.S och daterad Halland -49. Krita 26 x 34 cm.