Signerad och daterad a tergo Torsten Esbjörnsson 1969-1976. Pannå 52,5 x 55,5 cm.
Täydennyslista
Korrekt utrop 5 000-6 000 kronor.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui