1097
72099

HÄNGSMYCKE,

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
HÄNGSMYCKE,

silver och förgyllt silver med sötvattenspärlor och smaragder. Portugisisk stil. Proveniens medföljer.

Skador å vissa smaragder.