1139
72171

Albert Hoffsten

(Ruotsi, 1887-1927)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Albert Hoffsten
(Ruotsi, 1887-1927)

Mytologiskt motiv

Signerad A. Hoffsten och daterad -22. Akvarell 26 x 33,5 cm.

Smärre skador.