1155
72213

Hildegard Thorell

(Ruotsi, 1850-1930)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Hildegard Thorell
(Ruotsi, 1850-1930)

Porträtt föreställande Fanny Brate.

Signerad Hildegard Thorell och daterad 1918. Duk 54,5 x 43 cm.

Smärre slitage.