116
70225

Eric Hallström

(Ruotsi, 1893-1946)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Eric Hallström
(Ruotsi, 1893-1946)

"Tegelskjul"

Signerad Eric Hallström a tergo. Blandteknik 42,5 x 52 cm.

Kraftig reva, fläckar samt krackelyrer.