sterling. Borgila, Stockholm 1932. Invändigt förgylld. Kvadratisk med platt lock med öglehandtag. Räfflad kantdekor.7x7, höjd 9 cm.
Slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui