119
70231

KLÄDSKÅP,

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KLÄDSKÅP,

Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, tredörrar, handtag av stål. Inredning med klädhängare samt lådor och hyllplan. Nycklar medföljer. Höjd 195, längd 160, djup 48 cm.

Fanérskador.