1190
72283

HATTASK,

Lähtöhinta
2 000 - 4 000 SEK
190 - 380 EUR
217 - 434 USD
Vasarahinta
1 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
HATTASK,

möjligen Ryssland 1700-tal. Mahogny med mässingslister. Höjd 24,5, längd 35, bredd 31 cm.

Sprickor, del av list saknas, slitage.