1208
72309

Holländsk konstnär 17/1800-tal

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Utanför värdshuset.

Signerad S van Gelderen. Pannå 66 x 84 cm.