Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
121
70233

NATTDUKSBORD,

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
NATTDUKSBORD,

1 par, Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, knoppar av stål. Höjd 51,5, längd 39, djup 29 cm.

Slitage, fanérskador.