Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
121
70233

NATTDUKSBORD,

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
142 - 190 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
NATTDUKSBORD,

1 par, Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, knoppar av stål. Höjd 51,5, längd 39, djup 29 cm.

Slitage, fanérskador.