1 par, Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, knoppar av stål. Höjd 51,5, längd 39, djup 29 cm.
Slitage, fanérskador.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui