1216
72325

Okänd konstnär 1800-tal

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1800-tal

Insjölandskap med fiskare i kvällsljus

Otydligt signerad och daterad. Glasad. Duk 37,5 x 51 cm.