123
70237

SPEGELBYRÅ,

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
264 - 351 EUR
280 - 373 USD
Vasarahinta
2 500 SEK
SPEGELBYRÅ,

Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, tredörrar, handtag av stål. Inredning av ek med lådor och hyllplan. Nyckel medföljer. Höjd 174, längd 115, djup 30 cm.

Smärre skador, spegeln anlupen.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

306. Harald Notini, a pair of wall lamps model "8294 A", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm 1930s.
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
8 500 SEK