Sverige 1930-tal. Bonad björk, bårder av palisander, tredörrar, handtag av stål. Inredning av ek med lådor och hyllplan. Nyckel medföljer. Höjd 174, längd 115, djup 30 cm.
Smärre skador, spegeln anlupen.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui