Etsning 1891 (II état). Ur den osignerade upplagan om 425 ex för Föreningen för Grafikkonst. 19 x 13,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kirjallisuus
Hjert & Hjert 13. Romdahl 12.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui