135
70261

A THOMAS SANDELL

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
9 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

A THOMAS SANDELL

cabinet "Panik", Sweden 1990.

Slitage och repor.