147
70281

BYRÅ.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
19 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BYRÅ.

Sengustaviansk. Rotfanerad. Beslag av mässing. Rak form. Fem lådor samt skrivskiva. Signerad på skrivskiva "H.S.". Bredd 94, djup 48, höjd 77 cm.

Smärre torksprickor, fanerlagningar.