Sengustaviansk. Rotfanerad. Beslag av mässing. Rak form. Fem lådor samt skrivskiva. Signerad på skrivskiva "H.S.". Bredd 94, djup 48, höjd 77 cm.
Smärre torksprickor, fanerlagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui