152
70291

KARUSELLBORD.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
12 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KARUSELLBORD.

England 1800-tal. Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Rund delvis skinnklädd skiva. Fyrdelad centralfot på trissor. I sargen lådor. Diam 126, höjd 78 cm.