England 1800-tal. Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Rund delvis skinnklädd skiva. Fyrdelad centralfot på trissor. I sargen lådor. Diam 126, höjd 78 cm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui