158
70301

Herman Lindqvist

(Ruotsi, 1868-1923)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Herman Lindqvist
(Ruotsi, 1868-1923)

Stadsvy från Visby

Signerad H.Lindqvist och daterad Visby 1912. Duk 65,5 x 49 cm.