2 st, silver. Sverige 1700-talets slut. Invändigt förgyllda. Runda profilerade med relief på locket av bibliskt motiv. Diam 5-5,5 cm.
Slitage, kantbristning.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui