185
70355

SPEGELLAMPETT,

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Vasarahinta
5 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SPEGELLAMPETT,

för ett ljus. Sengustaviansk. Förgylld och bronserad. Oval med krönande bandrosett. Svängd ljusarm av mässing. Höjd 94, bredd 50 cm.

Lagningar, kompletteringar, bakstycke saknas.