187
70357

SUPSKED,

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
527 - 703 EUR
560 - 746 USD
Vasarahinta
5 600 SEK
SUPSKED,

silver. P.Britt, Kalmar 1701-58/79. Bladet med graverad fransk lilja. Kronknopp.

Slitage, småbucklor.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

163. Josef Frank, a rare cabinet covered with prints depicting different animals and plants, Firma Svenskt Tenn, Sweden 1940s.
Lähtöhinta
2 000 000 - 3 000 000 SEK
Tarjoushistoria
2 050 000

tarjouksesi
2 000 000

tarjouksesi
1 950 000

tarjouksesi
1 900 000

tarjouksesi
1 850 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
2 050 000 SEK