191
70367

BYRÅ.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
5 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BYRÅ.

Tyskland 1700-tal. Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Rak form. Raka ben. Två lådor. Bredd 100, djup 52, höjd 86 cm. Nyckel medföljer.

Skador, lagningar, stenskiva saknas.