197
70379

BYRÅ.

Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
879 - 1 320 EUR
933 - 1 400 USD
Vasarahinta
Ei myyty
BYRÅ.

Mellaneuropa 1700/1800-tal. Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Skiva av spräcklig svart marmor. Rak form, rundade hörn. Tre lådor. Bredd 130, djup 65, höjd 91 cm.

Senare beslag, torksprickor, ställvis skador.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

198. Josef Frank, a pair of table lamps model "2552", Firma Svenskt Tenn, Sweden.
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK