6 st silver. Svenska smeder 1770-1805. Invändigt förgyllda (2). Graverad banddekor. Initialer. Höjd 3,5 - 4 cm.
lagningar, måbucklor.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui