Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
210
70403

SUPKOPPAR,

Lähtöhinta
2 000 SEK
190 EUR
217 USD
Vasarahinta
3 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SUPKOPPAR,

6 st silver. Svenska smeder 1770-1805. Invändigt förgyllda (2). Graverad banddekor. Initialer. Höjd 3,5 - 4 cm.

lagningar, måbucklor.